Výběr z rubriky
Příbram myslí na nejmenší

Příbram myslí na nejmenší

Přinášíme skvělou zprávu pro maminky z Příbrami a okolí. Jak už jistě víte, v OC Skalka se nachází dětské zábavní centrum Šneček. Co ale možná ještě nevíte je, že se již začátkem února rozroste o novou herničku pro nejmenší.

Oba prostory budou propojené a prostor pro děti se rozroste až o 16 míst. Pro dospělé potom až o 30. V blízkosti sezení bude možno zaparkovat kočárky tak, abyste na ně viděly a nemusely se strachovat. A to zdaleka není vše!

Kromě stravy pro kojence (s radostí vám ji i ohřejí) nebude dovoleno nosit svačinky do areálu herničky. Nemusíte mít však strach, že se vaše dítě bude muset spokojit s tučnými nugetkami, protože provozovatel se zaměřil na zdraví dětí a kromě rychlého nebo smaženého občerstvení přibydou v nabídce například jogurty, křupinky s mlékem, přesnídávky a pro mlsné jazýčky dokonce i palačinky.

Při plánování se nezapomnělo ani na maminky. Pokud si potřebujete nakoupit, zacvičit nebo jenom skočit na kávu s kamarádkou, dítě vám ve Šnečku rádi pohlídají. Tuto službu bude chtít jistě využít téměř každá máma, proto si hlídání musíte zamluvit alespoň 24 hodin dopředu.

zdroj: redakce TJF


Výběr z rubriky
Seznam firem
  • Internetový obchod babyhood.cz zahájil svoji činnost v září roku 2015. Věnujeme se prodeji kojene

    Telefon: +420 604 450 542
Kam vyrazit?
Kam vyrazit?

...

X
--
--
--

--

Detaily události

--

Více
Místo

--

Čas

--

Organizátor

--

X
No events available.