Výběr z rubriky
Únor v Knihovně Jana Drdy

Únor v Knihovně Jana Drdy

Únorové akce zahájíme ve čtvrtek 4. 2. dalším cyklem přednášek Virtuální univerzity třetího věku. Téma bude následující: Evropské kulturní hodnoty. Přednášky v tomto kurzu se dotýkají evropské kultury a jejích kořenů

Pokračování bude ve čtvrtek 18. 2. Začátek přednášek bude opět v 10 hodin ve Společenském sále knihovny.

Ve čtvrtek 4. 2. se v naší pobočce ve Školní ulici „U Knihožroutů“ sejdou na společném čtení prarodičů, rodičů a dětí všichni, kteří mají rádi pohádku o Koblížkovi. Pro nejmenší bude připravena výtvarná dílna. Knihovna bude otevřena od 16 hodin a číst začneme v 17 hodin. Těší se na vás Knihožrouti.

Kubismus odmítá dívat se na věci jen z jednoho pevného bodu, dívá se ze všech úhlů. „Krychle má přece šest stěn a ne jen tři, které obvykle vidíme!“ To všechno se dozvíme v úterý 9. 2. od Mgr. Jany Froňkové v Dějinách umění, které budou pokračovat lekcí o kubismu. Začíná se v 17 hodin ve Společenském sále knihovny. Vstupné je tradičních 30,- Kč.

V úterý 23. 2. vám léčitelka Bc. Jana Jarošová poví něco o tajemné řeči lidského těla. Naváže tak na svoji zářijovou přednášku „Útěk do nemoci“ a doplní ji o nejnovější poznatky ze své praxe. Začátek je v 17 hodin ve Společenském sále knihovny. Vstupné je 30,- Kč.

Ve čtvrtek 25. 2. se v knihovně představí spisovatelka a překladatelka Jana Divišová v pořadu „Genealogie – pátrání po tajemství (našich) předků“. Dozvíte se, jak sestavovat rodokmen a kde hledat rodinné kořeny. Začíná se v 17 hodin v Ústřední půjčovně pro děti (1. patro). Vstupné je 60,- Kč.

Pokud si nějakou naši akci vyberete, budeme se těšit na vaši návštěvu.

zdroj: Knihovna Jana Drdy

Výběr z rubriky
Seznam firem
  • Internetový obchod babyhood.cz zahájil svoji činnost v září roku 2015. Věnujeme se prodeji kojene

    Telefon: +420 604 450 542
Kam vyrazit?
Kam vyrazit?

...

X
--
--
--

--

Detaily události

--

Více
Místo

--

Čas

--

Organizátor

--

X
No events available.