Výběr z rubriky
Kolekce adidas Originals pro jaro a léto 2016

Kolekce adidas Originals pro jaro a léto 2016

Ani v olympijském roce nezapomíná jedinečná sportovní značka, jejíž historie je úzce svázaná s pěti kruhy, na rekreační sportovkyně. Naopak, lásku k pohybu, která je vlastní všem vrcholovým sportovcům, chce sdílet i s ženami, pro něž sport není na prvním místě. Špičkové vybavení, které profesionálkám pomáhá podat co nejlepší výkony, ocení i úplné začátečnice. Nová kolekce adidas pro jaro a léto 2016 dodává potřebnou funkční oporu a respektuje aktuální módní trendy.

Ženy, které sport vnímají jako nedílnou součást jejich životního stylu, nemusí rezignovat na pohodlí a styl. V nové kolekci si mohou naplno užívat pohyb, cítit se přirozeně a žensky a zapomenout na všechny starosti běžného dne. Přední funkční technologie zajišťují například udržení příjemné tělesné teploty, jiné se zase zaměřují na vysoké pohodlí a podporu svalových skupin při klíčových pohybech pro daný sport. Každý kousek v nové kolekci je promyšlený do posledního detailu a celá kolekce se dá skvěle kombinovat a vrstvit.

adidas-2

Trénink a fitness
Univerzální fitness kolekci na jaře zdobí výrazné grafické a geometrické potisky v sytých barvách a ke slovu se přitom dostávají jak zářivé, tak tmavší odstíny. Na výběr je množství střihů a délek, ze kterých poskládáte vhodný outfit na jógu, aerobic, zumbu, nebo i kruhový trénink či klasickou hodinu v posilovně.

Široká škála podprsenek nabízí modely se třemi stupni podpory od oboustranných nebo bezešvých podprsenek až po pevné varianty pro sporty s vysokou zátěží. Pestrou nabídku oblečení doplňují stylové fitness boty určené pro indoorové aktivity, praktické doplňky a sportovní tašky.

Běh
Běžkyním nová kolekce nabízí jemné pastelové odstíny oranžové, růžové, zelené i modré a bohatý výběr funkčního oblečení a obuvi. Od jednobarevných dlouhých legín až po krátké volné šortky s pestrými potisky, triček s dlouhým rukávem po lehká tílka, každý kousek je speciálně uzpůsoben pro maximální pohodlí při běhu na jaře a v létě. Trendy kousky pro běžkyně, které nechtějí nic ztratit na svém stylu, přináší řada adiStar, populární řada Supernova je naopak zaměřena na maximální výkon.

adidas-beh

Horké letní dny nebudou žádnou překážkou pro technologii Climachill, která se nachází v chladivém oblečení i obuvi. Profesionálky i začátečnice, městské běžkyně i dobrodruzi dávající přednost běhu v Tisková zpráva terénu si opět přijdou na své. Nová barevná provedení dostává loňská novinka Ultra Boost i Energy Boost, první model s revolučním materiálem odpružení Boost.

adidas by Stella McCartney
V nabídce luxusní sportovní kolekce adidas by Stella McCartney si vyberou fanynky téměř všech sportovních aktivit od cyklistiky, plavání a fitness lekcí až po jógu. Ve své jedenácté kolekci se ale Stella McCartney zaměřuje především na běh a efektně kombinuje styl 70. let s nejnovějšími funkčními technologiemi. „Stále více z nás běhá dlouhé tratě, a proto hlavním bodem nové kolekce je outfit na maraton. Je pro mě důležité nabídnout ženám lehké, chladivé a odolné oblečení vhodné pro tak dlouhodobou aktivitu, aniž bychom musely slevit z módního stylu,“ vysvětluje návrhářka.

V kolekci se v porovnání s předchozími lety objevuje více jásavých barev a exotických potisků. Běžecká řada je nyní laděná do oranžové a zlaté, tmavší kousky rozjasňuje zářivě růžová a zelená. Řada pro studiové lekce se naopak nese ve znamení pudrové, tmavě modré a lesklých detailů. Absolutní novinkou je také sportovní kombinéza pro fitness, která má všitou podprsenku a stylově otevřená záda.

adidas StellaSport
Žhavá novinka loňského roku ani letos nepřestává bavit zářivými barevnými odstíny a výraznými nápisy StellaSport. Dívčí a hravá kolekce z kreativního pera Stelly McCartney překypuje energií stejně jako akční slečny, pro něž je určená. Duhové barvy a velkoplošné barevné panely doplňuje nový květinový motiv, který zdobí hned několik trendy kousků do města i na sport. Poprvé se také představují nové modely bot v nízkém střihu pro blížící se teplé dny.

zdroj: redakce TJF autor: Cook Communications

Výběr z rubriky
Seznam firem
  • V každém věku se chceme líbit……. I v malém obchůdku s dámským oblečením, které vedeme

    Telefon: 602 437 153
  • Pánská a dámská značková móda. Obchody v centru Příbrami a v centru Dobříše.

Kam vyrazit?
Kam vyrazit?

...

X
--
--
--

--

Detaily události

--

Více
Místo

--

Čas

--

Organizátor

--

X
No events available.