Výběr z rubriky
Královnou plesu v dokonalých křivkách

Královnou plesu v dokonalých křivkách

Plesová sezona je opět v plném proudu a každá z nás se chce v tento večer cítit co nejlépe. K tomu jsou zapotřebí nejen skvěle padnoucí šaty. Základem úspěchu je kvalitní a vhodné spodní prádlo, ve které se budeme cítit pohodlně a hlavně sexy.

Vzhledem k tomu, že jsme ženy, výběr nikdy nebývá jednoduchý. Každá z nás si vždy najde něco, s čím na svém těle není spokojená. Pokud máte postavu plnějších tvarů a vaše sebevědomí tím zrovna nestoupá do výšin, nabízí se stahovací prádlo, či rovnou šaty, které vaši postavu dokážou vytvarovat do perfektní siluety.

Nezapomeňte, že stahovací prádlo se nesmí zařezávat do kůže. Pokud máte větší bříško, sáhněte po stahovacích kalhotkách až těsně pod prsa, aby špíčky nijak nepřetékaly. I když je vaše postava téměř ideální a zvolili jste šaty s odhalenými zády a dekoltem, výběr prádla je i zde velice důležitý. Vykukující podprsenka dokáže celý dojem krásné postavy zničit. V tomhle případě sáhněte po samodržící podprsence, která zakryje to nejnutnější a vy se nemusíte bát, že vám během večera někde něco vykoukne a budete muset čelit trapné situaci.

I přes všechny tyhle rady nezapomínejte, že nejdůležitější je být svá a pokud se budete cítit v pohodě, budete působit půvabně i bez stahovacích kalhotek!

zdroj: redakce TJF

Výběr z rubriky
Seznam firem
  • V každém věku se chceme líbit……. I v malém obchůdku s dámským oblečením, které vedeme

    Telefon: 602 437 153
  • Pánská a dámská značková móda. Obchody v centru Příbrami a v centru Dobříše.

Kam vyrazit?
Kam vyrazit?

...

X
--
--
--

--

Detaily události

--

Více
Místo

--

Čas

--

Organizátor

--

X
No events available.