Výběr z rubriky
Nejčastější mýty o "pekáči buchet"

Nejčastější mýty o

Období povoleného přejídání salátem, cukrovím a výmluv na vánoční svátky už je konec. Spousta lidí v rámci svých novoročních předsevzetí bere fit centra útokem, do léta je sice spousta času, ale za vysněným tělem stojí spousta práce, odříkání a nikdo jiný to za vás neudělá. Dokonalého bříška nedocílíte lusknutím prstu. Jaké jsou nejčastější mýty kolující o „pekáči“?

1. Výmluvy na genetiku
„Moje mamka má postavu po babičce a já po mojí mamce, máme to prostě v rodině“ je nejčastější věta, se kterou se můžete mezi lidmi setkat. Genetika hraje samozřejmě obrovskou roli, ale pokud si rádi denně dopřáváme svíčkovou s osmi, babiččiny delikátní kynuté jahodové knedlíky a další chutné, ačkoliv tělu neprospívající pokrmy, nemůžeme se vymlouvat na genetiku.

2. Cvičím jak blázen a buchty nikde
Kdyby to bylo takhle snadné, byl by kulturista každý muž. Základem je totiž strava. Pokud nemáte správnou vyváženou stravu, můžete se strhnout v posilovně a požadovaných výsledků nikdy nedosáhnete. Ne nadarmo se říká, že se buchty pečou v kuchyni. :)

3. Jaké jsou cviky pro zhubnutí tuku na břiše?
„Cvičím jak blázen a po čtverečkách na břiše ani stopy, co dělám špatně?“ Tohle je nejčastější otázka, se kterou se každý, kdo se věnuje fitness , Neexistuje jediný cvik, který by se postaral o dokonalé břicho bez úpravy jídelníčku.

4. Někdo se s vypracovaným břichem narodí..
Samozřejmě existují lidé, kteří mají geneticky daný rychlejší metabolismus a nemusí se tolik snažit, aby si formu udrželi. Ale všichni se rodíme se stejnou sadou břišních svalů, kterou buď můžeme vyrýsovat, nebo schovat pod vrstvou tuku. Vypracovat si „pekáč buchet“ vás může stát o něco více úsilí než vašeho šťastnějšího souseda, nicméně určité úsilí v podobě cvičení a zdravého jídelníčku, pro to budete muset vyvinout oba.

5. Zkracovačky stačí
Zkracovačky jsou samozřejmě vynikajícím základem pro vypracované břicho, který však ani náhodou nestačí k tomu, abyste dosáhli dokonalého výsledku. Při nich se totiž zapojují především přímé břišní svaly, ale k tomu, abyste dosáhli požadovaného výsledku, je potřeba zapojit i šikmé a dolní břišní svaly. Mimo to potřebujete posílit svaly středu těla, tedy i zádové svaly a hluboké svaly, které drží celé postavení těla a pomohou vám dosáhnout plochého břicha.

Jaké je nejvhodnější řešení? Určitě obrátit se přímo na odborníka, který každému sestaví individuální pohybový a stravovací plán přímo na tělo.

Výběr z rubriky
Seznam firem
 • Představujeme Vám sportovní zařízení pro muže i ženy s kompletním vybavením pro individuální i sk

  Telefon: 318 586 403
 • STUDIOBÁRA3P bylo založeno v roce 2007 Barborou Némethovou pod názvem Aerobik & Power Studio

  Telefon: +420 737 757 535
 • Provozujeme fitness centrum. Nabízíme poradenství při shazování přebytečných kil, nabírání svalov

  Telefon: +420 608 841 365
 • Ve sportovním klubu Vás čeká moderní posilovna s kardiozónou, aerobní sál –zumba,fitbox,yoga,gymb

  Telefon: +420 318 632 759
Kam vyrazit?
Kam vyrazit?

...

X
--
--
--

--

Detaily události

--

Více
Místo

--

Čas

--

Organizátor

--

X
No events available.